GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Lavazza iL Mattino Filtre Kahve (250gr)

Lavazza iL Mattino Filtre Kahve (250gr)
Görsel 1
Fiyat:
63,00 TL
63.00 www.bestcoffee.com.tr
Yoğun ve kadifemsi yapısı ile gerçek kahve tutkunlarının beklentilerini karşılayan Lavazza iL Mattino Filtre Kahve (250gr), günün her saatinde rahatlıkla hazırlanabilir. Filtre kahve, kahve tutkunlarının bir numaralı tercihi olduğundan, bu ürüne olan ilgi çok fazladır. Güçlü ve yoğun tadı, altın rengindeki kreması, Afrika ve Asya’dan toplanan çekirdeklerin öğütülmesi ile muhteşem bir lezzete sahip olan Lavazza iL Mattino Filtre Kahve, içildiğinde insanın zihnini açar ve son derece zinde kalmasını sağlar. Bu bakımdan Lavazza filtre kahve, gününüzün daha kaliteli geçmesini sağlama noktasında son derece başarılıdır. Meyve ve fındık notalarının kendisini hissettirdiği aroması da dikkate alındığında, bahse konu ürünün filtre kahve çeşitleri arasında farklı bir konumda olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 

Lavazza iL Mattino Filtre Kahve


Lavazza iL Mattino  Filtre Kahve (250gr), istenildiği zaman kısa sürede hazırlanabilir. Yapılacak ufak ilaveler ile istediğiniz tadı yakalayabileceğiniz bir ürün olup, özel ekipman ile hazırlanabilir. Filtre kahve makinesi ve benzer ekipmanlar ile çok kısa sürede hazırlanması, iş, ev ve daha farklı alanlarda tüketilebilmesini mümkün hale getirir. Filtre kahve satın al işleminin etkin olarak yapılabildiği sitemizde yer alan bu ürün, son dönemlerde yoğun ilgi görmektedir. Sitemizde filtre kahve fiyatları da son derece uygun seviyede olup, bütçe olarak sizi zorlamaz. Bu ise maddi olarak rahat etmenize imkan verir.

Lavazza kahve içerisinde toplam 1 kg ürün bulunur. Bu rakam, uzun süre için sizin kahve ihtiyacınızın karşılandığı anlamına gelir. Bahse konu Lavazza iL Mattino Filtre Kahve (250gr) ile düzinelerce fincan kahve hazırlayabilir ve bunları hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ikram edebilirsiniz.

 

 
Kahve Tipi Öğütülmüş Kahve
Miktar (250 gr)
Kavrulma Açık Kavrulmuş
Kahve Türü Arabica ve Robusta Karışımı
Yoğunluk %100
Bölge Afrika, Asya
Görünüm Altın Rengi Yoğun Krema
Tat Zengin ve Yoğun Tat
Aromalar Meyve ve Fındık Notaları
Hangi Ekipmanlarda Kullanılabilir? Filtre Kahve Makinesi, Chemex, Frenchpress ve Dripper
Diğer Özellikler
Stok KoduSCK023201
MarkaLavazza
Stok DurumuVar
8000070032835

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.