GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Lavazza Blue Espresso Delicato %100 Arabica (100'lük kutuda)

Lavazza Blue Espresso Delicato %100 Arabica (100'lük kutuda)
Görsel 1
Fiyat:
250,00 TL
250.00 www.bestcoffee.com.tr
TÜKENDİ. Stoğa girdiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Lavazza Blue Kapsül makinelerine uyumludur.
KDV Dahil 249,00 TL
Lavazza Blue Kapsül makinelerine uyumludur.
KDV Dahil 249,00 TL
Kafeinsiz bir ürün olan Lavazza Blue Espresso Delicato %100 Arabica, insanların bu noktadaki beklentileri dikkate alınarak geliştirilmiştir. Bu yönü ile sıradan kahvelerden oldukça farklı olduklarını söylemek yanlış olmaz. Lavazza Blue Espresso Delicato %100 Arabica, adından da anlaşılacağı gibi Arabica kahve çekirdekleri ile üretilmektedir. Bu yönü ile çok güçlü bir aroması olduğunun ve insanların gün içinde bu ürünü içtiklerinde mutlu olduklarının söylenmesi yanlış olmaz. Lavazza kapsül kahve, son derece kolay bir şekilde hazırlanır ve keyifle içilir. Bunun yanında sitemizde satışa sunulan Lavazza kapsül kahve fiyatları, son derece uygun seviyelerdedir. Hatta piyasadaki en uygun rakamların burada olduğunu söylememiz yanlış olmaz.
 

Lavazza Espresso Kahve


Kapsül kahve, standart kahvelerden daha farklı bir şekilde hazırlanır. Bu özelliğinden dolayı tercih eden kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Lavazza espresso kahve yapabilmek için ekstra bir uğraş göstermeye gerek yoktur. Çünkü kapsül kahve nasıl yapılır şeklindeki sorunun cevabı oldukça basittir. Kapsül kahve makineleri kullanmak suretiyle bahse konu kahveleri çok kısa bir süre içinde hazırlayabilirsiniz. Kapsül kahve fiyatları ve diğer özellikleri sitemizde yer alan ürün açıklamasında detaylı olarak yer alır. Kafeinsiz kahve keyfi için söz konusu Lavazza Blue Espresso Delicato %100 Arabica adlı ürün son derece uygun bir seçenek olarak dikkat çeker.

İnsanların damak tadı için farklı kapsül kahve çeşitleri vardır, fakat burada bahsedilen ürünün son derece iyi olduğu bilinmektedir. Benzer durum espresso kapsül kahve çeşitleri özelinde dahi söylenebilir. Lavazza espresso fiyat aralığı son derece uygundur. Sitemizden Lavazza espresso kapsül alabilir ve bu eşsiz ürünün keyfini evde, işte ve benzer alanlarda yaşayabilirsiniz.

 

 
Kahve Tipi Kapsül Kahve
Miktar 100 kapsül (100x7gr)
Kavrulma Orta Kavrulmuş
Kahve Türü %100 Arabica
Yoğunluk %60
Bölge Brezilya, Hindistan
Görünüm Kalıcı Krema
Tat Tatlı ve Aromatik
Aromalar Çikolata ve Fındık Notaları
Hangi Ekipmanlarda Kullanılabilir? Kapsül Kahve Makinesi
Diğer Özellikler
Stok KoduD-1210101100526
MarkaLavazza
Stok DurumuTÜKENDİ.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.