GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr)

Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr)
Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr)
Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr)
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Fiyat:
171,00 TL
3.0 2
171.00 www.bestcoffee.com.tr
Güne farklı bir aromaya sahip kahve ile kim başlamak istemez ki? Günün başlangıcında böylesine bir lezzete sahip olan Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr) ile hazırlanan muhteşem kahve, adeta enerji depolamanızı ve gününüzün çok iyi geçmesini garanti eder. Bu sayede sevdiklerinizle olan ilişkileriniz mükemmelleşir ve adeta etrafınıza enerji yayarsınız. Kimbo kahve tarafından sizlere sunulan bu ürünün hazırlanmasında, dünyadaki en kaliteli ve en aromatik kahve çekirdekleri kullanılır. Özenle seçilen çekirdekler Arabica ve Robusta karışımından elde edilir. Kimbo çekirdek kahve için söz konusu çekirdek, herhangi bir yerden değil, dünyanın en kaliteli ürününe sahip olan Brezilya ve Asya’daki bölgelerden getirilir. Orta kavrulmuş olarak da sizlere sunulur.
 

Çekirdek Kahve Önerisi


Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr), sadece bir kahve değil, bundan çok daha fazlasıdır. Söz konusu ürün, kendine has özellikleri ile dikkat çekerken, farklı kahve türleri ile birlikte kullanılabilir. Bundan dolayı çekirdek kahve tavsiye edilecek olduğunda, akla ilk gelen seçeneklerden birisi bu ürün olur. Yumuşak aromalı olan Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve, beklentilerinizi en üst seviyede karşılar. Altın sarısı yoğun olan ve adeta fındıktan alınmış bir rengi sizlere sunan bu ürün, farklı ekipmanlar ile çok rahat bir şekilde hazırlanabilir. Çekirdek kahve önerisi yapıldığında, önerilen kişilerin neredeyse tamamı, daha sonra bu ürünle ilgili memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Çekirdek kahve çeşitleri denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden birisi olan söz konusu ürün, sitemizde satılmaktadır. Bu ürünü satın alarak, bahsedilen güzellikleri siz de yaşayabilirsiniz. Çekirdek kahve fiyat aralığımız, piyasanın genelinden çok daha uygundur. Bundan dolayı hem muhteşem bir lezzete sahip olan Kimbo Dolce Crema Çekirdek Kahve (1000 gr) sahibi olacak hem de bütçenizi zorlamayacaksınız.
Diğer Özellikler
Stok KoduSCK0314069
MarkaKimbo
Stok DurumuVar
8002200140694

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.