GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kimbo Blue 100% Arabica Kapsül Kahve (96'lık kutuda)

Kimbo Blue 100% Arabica Kapsül Kahve (96'lık kutuda)
Görsel 1
Fiyat:
286,00 TL
286.00 www.bestcoffee.com.tr
Sizlerin damak tadına uygun kahveyi bulmak ve size sunmak için yoğun çaba harcayan Kimbo kahve, farklı ürünlerle dikkat çeker. Bunlardan birisi de Kimbo Blue 100% Arabica Kapsül Kahve olup, beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Özenli olarak Brezilya ve Asya’da bulunan kahve çekirdeklerinden hazırlanan bu ürün, %100’lük yoğunluktadır. Zengin ve yoğun tadının arasında hissedilen çikolata aroması, sizi adeta kendisine hayran edecektir. Yumuşak bir krema görüntüsünde olan ve fincanları süsleyen bu ürün ile güne muhteşem başlangıçlar yapabilir, gün içinde kaybettiğiniz enerjiyi yeniden kazanabilirsiniz. Kapsül kahve türünde olan bu ürün, kısa sürede hazır hale getirilebilir.

Kimbo Blue 100% Arabica Kapsül Kahve satın aldıktan sonra bunu hazırlama konusunda endişe etmenize kesinlikle gerek yoktur. Şimdiden kapsül kahve nasıl yapılır sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Bunun için Blue kapsül uyumlu bir kahve makineniz varsa endişe etmenize gerek yoktur. Bu ürün sayesinde kısa sürede kahveleriniz hazır hale gelebilir. Böylece siz de diğer işlerinize daha fazla zaman ayırma imkanı yakalarsınız. Hazırladığınız kahveyi, kendi özel fincanınızda manzara eşliğinde içebilir ve böylece farklı bir havaya girebilirsiniz. Söz konusu durumu sağlayan Kimbo Blue 100% Arabica Kapsül Kahve, sevdikleriniz için de güzel bir seçenek olarak dikkat çekecektir. Söz konusu ürün sayesinde misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlama imkanı yakalamış olursunuz.
 

Kapsül Kahve Fiyatları


Kapsül kahve fiyatları, tercih edilecek ürüne göre farklılık gösterecektir. Fakat sitemizde yer alan ürünlere ilişkin rakamların son derece uygun olduğu bilinmelidir. Bunun en güzel örneği olarak Kimbo Blue 100% Arabica Kapsül Kahve adlı ürün gösterilebilir. Diğer kapsül kahve çeşitleri de benzer şekildedir.
Diğer Özellikler
Stok KoduSCK0314545
MarkaKimbo
Stok DurumuVar
8002200145453

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.