GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Cafe Valente Termo Cam Cappuccino Bardağı 250 cc ( 2'li Set )

Cafe Valente Termo Cam Cappuccino Bardağı 250 cc ( 2'li Set )
Görsel 1
Fiyat:
90,00 TL
90.00 www.bestcoffee.com.tr
Kahve içmek en büyük zevklerinizden birisi mi? Güne kahve ya da farklı kahve türleri ile mi başlıyorsunuz? Gün içinde de kahve mi içiyorsunuz? Eğer bu sorulara verdiğiniz cevabınız evet ise mutlaka Cafe Valente Termo Cam Cappuccino Bardağı almalı ve kahvelerinizi bu muhteşem takımla içmelisiniz. Gerçek kahve severler bilirler ki, kahvenin içine konulduğu fincan takımı sıradan değil, kaliteli olmalıdır. Üstelik bu takım, kahve için üretilmelidir. Cafe Valente Termo Cam Cappuccino Bardağı da tam bunun için üretilmiş olup, başta cappuccino olmak üzere farklı kahve türlerini keyifle tüketebileceğiniz bir üründür. Bu ürün sayesinde tüketmiş olduğunuz kahvelerin daha lezzetli olduğunu, farklı aromaları içerdiğini fark edeceksiniz. Unutmayın, fincanın kahveyi lezzetlendirme ve aromalarını açığa çıkartma gibi bir özelliği vardır. Bundan dolayı kahve cam bardakta değil, fincanda tüketilir. Fakat bu fincanın kaliteli olması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi takdirde herhangi bir kahve fincanı beklentilerinizi karşılardı. Fakat karşılamadığını siz daha iyi biliyorsunuz.
 

Cafe Valente Cappuccino Fincan


Cafe Valente Termo Cam Cappuccino Bardağı , tamamen sizin beklentilerinize uygun bir şekilde üretilmiştir. Her ne kadar cappuccino fincanı olsa da farklı türdeki kahvelerde de kullanılabilir. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı bu ürün, sıcak kahvenin aromasını açığa çıkarmakta, kokusunu güzelleştirmektedir. Kendi dokusunda olan maddelerin en ufak seviyede dahi kahveyi olumsuz etkilemesine izin vermemektedir. Bu hususlar dikkate alındığında, bahse konu ürünün son derece özel olduğu daha net anlaşılacaktır. 

Cafe Valente Termo Cam Cappuccino Bardağı , tamamen termo camdan üretilmiş olup çift duvarlıdır.. Fincanın üzerinde Cafe Valente  logosu yer alır. Böylece kahve fincanı klasik bir görüntüden uzaklaşarak, şık bir görünüm elde eder. Evde ve işte kullanabileceğiniz bir üründür.
Diğer Özellikler
Stok KoduCV030105
MarkaCafe Valente
Stok DurumuVar
8698881872407

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.