GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Cafe Valente Sıcak Çikolata (1000gr)

Cafe Valente Sıcak Çikolata (1000gr)
Görsel 1
Fiyat:
40,00 TL
40.00 www.bestcoffee.com.tr
İnsanların asla hayır diyemediği çikolatanın daha farklı bir hali olan Cafe Valente Sıcak Çikolata (1000gr), bu eşsiz lezzetin daha da mükemmelleşmiş şeklidir. Sıcak içeceklere bir alternatif olan Cafe Valente Sıcak Çikolata ile gününüzü daha mükemmel hale getirebilir ve moralinizi düzeltebilirsiniz. Bu ürün sadece bir lezzet olarak görülmemeli, aynı zamanda mutluluk kaynağı olduğu bilinmelidir. Özel olarak seçilen çikolata çekirdekleri ile hazırlanan ürün, hazırlandığında kahverengi renkte bir krema gibi görünür. Yoğun aroması ile çikolataya yönelik ihtiyacınızı fazlası ile karşılar ve adeta enerji depolarsınız.

Cafe Valente Sıcak Çikolata (1000gr) ile diğer sıradan ürünleri asla karşılaştırmayın. Günün en yoğun olduğu saatlerde çok kolay bir şekilde hazırlayarak kendinizi motive eder ve adeta farklı bir ortama geçiş yaparsınız. Size enerji veren bu sıcak çikolata, etrafınızdaki dünyanın bir anda değişmesini sağlar. Günün her saatinde tüketilecek özelliklere sahip bir ürün olduğunu unutmayın.

Cafe Valente tarafından hazırlanan eşsiz lezzetlerden birisi olan bu ürün, çok kısa bir sürede hazırlanabilir. Süt ya da sıcak suyla hazırlanabilir olması, kendi içinde farklı türleri olması anlamına gelir. Kendi damak tadınıza göre çikolatanın yoğunluğunu süt ya da su ile değiştirebilirsiniz. Süt ile hazırladığınızda daha besleyici bir ürüne dönüşeceğini söylemeye gerek bile yok. Böylece gün içi koşuşturmada kaybettiğiniz enerjiyi kısa sürede elde eder ve enerjik yapınızda hiçbir şey kaybetmezsiniz. Ayrıca sıcak çikolata kahve karışımı yaparak da tüketebilirsiniz.

Sitemizden temin edebileceğiniz Cafe Valente Sıcak Çikolata (1000gr), son derece sağlıklı bir üründür. Bunun dışında sıcak çikolata fiyat aralığı düşünüldüğünde, kalitesine göre son derece makul bir rakama satıldığını söylemek yanlış olmaz. Bu özellikleri ile eşsiz bir ürün olduğunu çok açıktır.
Diğer Özellikler
Stok KoduSCK010120
MarkaCafe Valente
Stok DurumuVar
8698881871318

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.