GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Cafe Valente Şekip Efendi Türk Kahvesi 250gr

Cafe Valente Şekip Efendi Türk Kahvesi 250gr
Görsel 1
Fiyat:
16,00 TL
16.00 www.bestcoffee.com.tr
Kahve denildiği zaman çok sayıda kahve çeşidi akla gelir. Fakat ilk gelen seçenekler arasında Türk kahvesi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu alanda özel bir yeri olan Türk kahvesinin de kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlardan öne çıkanlardan birisi olan Cafe Valente Şekip Efendi Türk Kahvesi 250gr, sizlerin beklentilerini en üst seviyede karşılamakta ve eşsiz bir tat almanızı sağlamaktadır. Klasik anlamdaki ürünlerden çok daha farklı olan ve Cafe Valente tarafından üretilen söz konusu ürün, eşsiz aroması ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Kendine has tadı, doğallığı, zengin içeriği, kokusu ve diğer özellikleri ile bu ürünün alanının en iyilerinden birisi olduğunu söylemek mümkündür. Cafe Valente Şekip Efendi Türk Kahvesi, günün her saatinde tüketilebilen ve çok sayıda insan tarafından tercih edilen, tarihi olan bir kahve türüdür.

Cafe Valente Şekip Efendi Türk Kahvesi 250gr ile sadece sıcak bir içecek içmiş olmaz, aynı zamanda tarihi bir lezzeti tatmış olursunuz. Şekip Efendi Türk kahvesi, tarih boyunca tercih edilmiş olup, günümüzde dahi bu özelliği devam etmektedir. Cafe Valente Türk Kahvesi, evlerde ve iş yerlerinde çok hızlı bir şekilde hazırlanabilmektedir. Kısa sürede hazır olmasına rağmen kısık ateşte hazırlanır. Bu yönü ile ayrı bir lezzeti olduğu söylenebilir.

Farklı kültürden insanların ortak noktası olan Cafe Valente Şekip Efendi Türk Kahvesi 250gr, en özel kahve çekirdeklerinden özenli bir şekilde seçilerek hazırlanır. Zengin aroması ve kendine has tadı ile dikkat çeker. Kalitesi dikkate alındığında en iyi Türk kahvesi sıralamasındaki üst sıralarda bulunur. Türk kahvesi fiyatı olarak değerlendirildiğinde ise ödenmesi gereken rakamın son derece uygun olduğunun bilinmesi gerekir. Bütün bunlar, Şekip Efendi Türk kahvesinin vazgeçilmez olmasını sağlar.
Diğer Özellikler
Stok KoduSCK010164
MarkaCafe Valente
Stok DurumuVar
8698881871370

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.